A dziś o marce, o której nie wspominamy za często. W sumie do tej pory ukazał się o nich jeden wpis, tak dziś o nowej kolekcji Skechers – marce mało popularnej u nas, ale na zachodzie całkiem, całkiem mocnej.

Skechers proponuje nam kicksy biegowe (męskie) ze swojej nowej kolekcji, a ta ma wpisywać się w panujące trendy.

Dobra – generalnie biorąc pod uwagę to, że nigdy nie miałem ich na nogach, nie będę kombinował i wymyślał, oddam głos informacji prasowej, którą otrzymaliśmy.

Najnowsza kolekcja spodoba się aktywnym mieszkańcom wielkiego miasta, którzy są w ciągłym ruchu. Połączenie doskonałego wzornictwa z zaawansowaną technologią to gwarancja stylowej wygody bez kompromisów. Obok tradycyjnych czerni i szarości, znajdziesz mocne, energetyczne kolory i barwne nadruki, które dodadzą sił po ciężkim treningu. Hitem sezonu są cieniowania – Skechersy w odcieniach żółtego lub pomarańczowego będą strzałem w dziesiątkę!

Skechersy to niezwykle wygodne sportowe buty w oryginalnym, męskim stylu. Lekkie
i wytrzymałe, staną się najlepszym towarzyszem podczas intensywnego treningu. Możesz na nich polegać w każdej sytuacji i w każdych warunkach – na siłowni i w terenie. Modne fasony butów sportowych to idealny wybór zarówno na trening, jak też na co dzień. Skechersy świetnie prezentują się z dżinsami, tworząc niezobowiązujący, miejski zestaw.

Modele z kolekcji Skechers to zaawansowane technologicznie lekkie buty casualowe
i funkcjonalne, które zadowolą najbardziej wymagających. Skechersy mają więcej przestrzeni w strefie palców i wyposażone są w specjalną wkładkę z opatentowaną pianką Memory Foam, dzięki której buty idealnie dopasowują się do stopy, zapewniając wygodę przez cały dzień.

[envira-gallery id=”15898″]