9 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano [9.10.2017]

Pamiętaj o 55% taniej w Nike -> 

Z kodem rabatowym aż 65 procent taniej w wyprzedaży w Nike

Sole Collector ma nowy program! Nazywa się on Price The Hype, popatrz na pierwszy odcinek, gdzie chłopcy niszczą buty.

S1:E1 – $1500 Air Jordans on the Line

Season premiere! 3 contestants put their sneaker knowledge to the test for a chance to win hype shoes and cash prizes. If they don't have the right answers, though, their sneakers could pay the ULTIMATE price.New episodes weekly. Hit "Follow" below to see them first.

Опубліковано Price the Hype 6 жовтня 2017 р.

 

Nike Air More Uptempo dla Windy City, czyli Chicago. Oczywistym jest jak bardzo poważnym produktem jest od 1,5 roku Nike Air More Uptempo. Jego design, wielkie litery, cała, grubsza niż chudsza kompozycja jest po prostu pociągająca. No i dla mnie osobiście, jak dla wielu innych fanów basketu z lat 90-tych, to kawałek pieprzonej historii. A teraz wielkie Air na boku cholewki buta zmieni się znacząco, bo zamiast AIR, będziemy mieli napis CHI. Kolorystyka – czerwona, z czarną lamówką. But pojawi się w październiku. Spodziewane też są wersje dla Atlanty i Nowego Jorku.

Pamiętasz jak jakiś czas temu pisałem o zwolnieniach w Nike? Firma rozwiązuje umowy z 1400 osobami na całym świecie. Pierwsza tura tych zwolnień dotknęła przede wszystkim ludzi z obszarów technologii i rozwoju. Teraz następuje druga – podaje Oregonian – w której wypowiedzenia dostają pracujący  w sparciu sprzedaży, obsłudze klienta oraz osoby z kategorii operacyjne. Phil Gold, gość pracujący 15 lat przede wszystkim w IT, był jednym ze zwolnionych. Gold mówił w Oregonian, że w pierwszej kolejności Nike zwalniało osoby z wysokim uposażeniem, aby oszczędzić pieniądze, kompletnie pomijając to, jak jakościowa będzie teraz praca w tych obszarach.

Nowe NMD? Tak i będą wyglądały tak (obrazek poniżej). Nie jestem fanem – zresztą po pierwszych, kolejne już mnie nie jarały. Wyglądają trochę jak NMD, trochę jak Puma Tsugi. FAjny jest system sznurowania, taki innowacyjny. Ta parka poniżej, najpewniej pojawi się na FW2018, ale nie ma żadnych oficjalnych informacji.

Don C, gość którego możesz kojarzyć z kolaboracji i zrobienia fajnego modelu lifestyle z Jordan II, ma kolejną kolaborację z Nike/Jordan Brand. Tym razem nie będą to jednak buty, tylko … spodenki. Dokładnie spodenki Jordan Brand dla zespołów NCAA – Michigan, North Carolina, Marquette.

Pierwszy rzut oka na Jordan III Black Cement, które wyjdą w 2018 roku. Tak, wypłynęły ich zdjęcia. Model na fotkach to wersja GS. Ikonicznie, bo poprzednie trójki miały na plecach znaczek Jordana (ostatnie z Nike Air to 1994 rok i 2001).

25 kolejnych tygodni na liście Billboard 200 – chodzi o DAMN Kendricka. Gość jest niesamowity, dla kontekstu zobacz to. Ed Sheeran, Drake i Katy Perry też wydali w tym roku swoje albumy. I tylko DAMN oraz album Sheerana były na liście 25 lub więcej tygodni, ale twór Sheerana był na niej z rzędu tylko 20 tygodni (w sumie 27). DAMN było też 21 tygodni z rzędu w TOP5, Sheeran trafił tam 9 razy z rzędu. Przypominam, że w 2016 roku, Views Drake’a było w TOP10 35 tygodni, w tym aż 30 z rzędu.

Szacunek.

Champion wraca do lat 90-tych z butami. Na foto poniżej widzisz Zone ’93, nowoczesny but z subtelnymi nawiązaniami do lat 90-tych. W sumie będzie kilka kolorystyk tego buta, które pojawią się w okresie październik – grudzień. Cena 149 Funtów.