8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano [22.02.2018]

1. W ubiegłym roku mieliśmy pierwsze powroty Nike Flyknit Trainer, wpadło kilka fajnych kolorystyk, w tym ta najbardziej kultowa. Teraz druga tura, a w niej kolejna niezła kolorystyka, Oreo (dodatkowo także Triple Black). Oreo pojawią się w sprzedaży 27-ego lutego, Triple Black wpadną już 23-ego. Kolorystya Oreo jest jedną z wersji OG tego buta z 2012 i pojawi się w sprzedaży po raz pierwszy od premiery. Wydaje mi się, że kupno Oreo nie będzie trudno.

2. Dzieci, Marvel i adidas. Niemiecki gigant współpracuje z Disney’em i tworzy stroje do piłki nożnej dla najmłodszych ubrane w barwy bardzo popularnych wśród dzieci. W składzie – Tony Stark czyli Iron Man, Peter Parker – Spider-Man i świetny Hulk czyli Bruce Banner. Dla mnie rewelacyjna sprawa, choć nie mam dziec. adidas jest odpowiedzialny m.in za stroje reprezentacji Niemiec i Meksyku na Mistrzostwa Świata.

3. Pojawiają się oficjalne zdjęcia Nike Air Force 1 Mid x Supreme x NBA. Pisałem o nich już na Facebooku – świetny but na półkę.

4. W końcu. W końcu trafiają do sprzedaży. Nike Epic React Flyknit. 

Męskie buty do biegania Nike Epic React Flyknit zapewniają niesamowitą wygodę, która trwa tyle, ile zdołasz przebiec. Piankowa amortyzacja Nike React jest dynamiczna i wytrzymała, a zarazem lekka i miękka. Zestawienie tych przeciwieństw powoduje, że buty nie tylko zwiększają poczucie dynamiki ruchu, ale także zapewniają ogromną przyjemność z biegania.

5. Kolejne kolorystyki Nike HyperAdapt 1.0? Tak. Nie ma miejsca na przerwę i pomimo tego, że but jest cholernie drogi, sprzedaje się cholernie dobrze. 1 marca do sprzedaży trafią dwie piękne kolorystyki Triple White i Black-White. Generalnie jeśli chcesz wiedzieć coś więcej o tym bucie, to zapraszam do mojego tekstu po kupnie kolorystyki OG.

Żaden but nie jest wart 3K PLN, ale i tak go kupiłem

6. Y-3 wchodzą z Futureraft. Podczas weekendu gwiazd Y-3 pokazało model stworzony we współpracy z Jamesem Hardenem, a teraz czas na inne technologie. Po raz pierwszy model z użyciem druku 3D (albo 4D) był pokazany podczas Paris Fashion Week w lecie 2017. I tu mam dobrą dla Ciebie informację, można dopisać się do raffle na buta w END – trwa to jeszcze 24h, a obuwie można wyrwać za 519 Euro, o ile Cię wylosują. KLIK.

7. SneakerFanten – niemiecki magazyn kicksowy, porozmawiał z współtwórcą linii ACG w Nike, Stevem McDonaldem. McDonald, bez związku z siecią fastfoodów, opowiada o historii linii, przenosi nas do lat 90-tych, które były zupełnie inne w ACG niż są obecnie. McDonald był również odpowiedzialny m.in. za kilka popularnych modeli z lat 90-tych, w tym choćby Nike Air Force 180, które gościły na nogach Charlesa Barkley’a. Ponadto był też częścią grupy pracującej przy Nike Kobe 3, Nike Air Moc.

Cały wywiad znajdziesz tutaj.

8. Można kupić nieoficjalne koszulki, longsleeve oraz bluzy Wu-Tang Clan x Wakanda, które odnoszą się oczywiście do ostatniego filmu Marvela, Black Panther oraz kultury, którą film ten promuje. TutajGdzie? . Nie przestrasz się strony. I sorry, to jest najlepszy merch Black Panther, jaki pojawił się w sprzedaży.