8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano [20.02.2018]

1. Michael B. Jordan, czyli aktor który grał syna Apollo Creeda w filmie Creed, a ostatnio Killmongera w Black Panther, poszedł na zakupy z Complex.

2. Wiemy jaka jest data premiery Sean Wotherspoon x Air Max 1/97. Buty trafią do sprzedaży już 26-ego marca. Nie jest to żadne zaskoczenie, bo o wydaniu tego modelu właśnie na Air Max Day mówiło się od poprzedniego roku. Cena – 160 dolarów.

3. Przeczytaj koniecznie mój tekst o tym, jak to było stać w kolejce po Air Jordan 3 Black Cement.

Z pamiętnika sneakerheada: jak to było stać w kolejce po Air Jordan III Black Cement

4. Jeśli tego nie wiesz, to Roger Federer jest sneakergłową. Tenisista nie tylko współpracował z Jordan Brand, ale teraz Nike wydało mu specjalną edycję Air Force 1 RF1. Na zdjęciach wygląda to rewelacyjnie, czarny but, biały midsole, złote detale. Ale największe wrażenie robi pudełko. GENIALNE. Całość nazywa się Air Force 1 Federer Forever i odnosi się do ponownego zajęcia przez Rogera Federera pierwszego miejsca w rankingu ATP.

5. Jeszcze dobrze nie zobaczyliśmy na rynku Nike Epic React, a już Nike serwuje nam tańszą wersję buta. To standardowa praktyka rynkowa, pomimo tego, że Flyknit to technologia, która czyni Epic React świetnym, dla większości społeczeństwa nie jest niezbędna. I tu wchodzi Nike Legend React. Wygląd buta jest podobny do Epic React, ale cholewka nie jest stworzona z Flyknitu. Ma też nieco inną podeszwę. Zreszt generalnie oba buty to dwa różne, kompletnie, kompletnie różne modele. Ci, którzy mieli już okazję mieć na nogach Legend React, mówią, że but jest także niezwykle wygodny i komfortowy.

6. Dobra informacja dotycząca Air Jordan I High OG Bred ToeBędzie ich dużo. Footlocker opublikował mapę buta.

7. Kolekcja adidas x Raf Simons Ozweego III jest już dostępna. Buty Można kupić np. na Chmielnej.

.

8. Czekam na tego buta jak na mało co, Nike Vapor Street Flyknit są po prostu genialne. Po malutkich premierach sprzedażowych w Japonii, Street Flyknit pojawiają się w szerszym wymiarze i można zapisać się do losowania w End Clothing.