Cześć po weekendzie. Oto 8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano.

Ale najpierw – pamiętaj o przecenie w Nike, która daje nawet 65% obniżki.

65 procent zniżki w Nike – tego jeszcze nie grali!

Będzie więcej samowiążących się butów od Nike. Kolejne mają pojawić się w czwartym kwartale roku fiskalnego 2017, czyli już w 2018. But ma nazywać się Hyperadapt 2.0 i mają mieć nową formę technologii Adapt. Pomysł na HA powstał w 1989 kiedy to oczywiście pojawiły się w filmie Back To The Future II Nike Mag. Tamte buty nie były oczywiście samowiążące, ale były ideą, od której się zaczęło. Mag pojawiły się po raz pierwszy w 2011 roku, a następnie w 2016. Czekaj na więcej informacji odnośnie Hyperadapt 2.0. Ja nie mogę się doczekać.

A tymczasem przypomnij sobie wszystko o Hyperadapt.

Wszystko co musicie wiedzieć o Nike HyperAdapt

Wheat to ta kolorystyka, która przyciąga niezależnie od tego na jakim bucie się pojawi. Tym razem Wheat wjechał na dwa kultowe modele Vans Sk8-Hi i Old Skool. Podobno mają pojawić się jeszcze w lipcu.

Pamiętaj, że pojawił się też nowy #JKDN. 

Jakie Kicksy Dziś Nosisz vol. 163

Co na święta od Jordan Brand? Air Jordan XI Gym Red. O pojawieniu się buta w sprzedaży mówi się już od dłuższego czasu, w sumie chyba od dwóch lat. Oryginalnie kolorystyka ta to PE dla Carmelo Anthony’ego z 2014 roku. I wiesz co? Znowu mam z nimi problem, podobnie jak dwa lata temu kiedy pojawiła się na rynku kolorystyka 72-10. Nie byłem kompletnie przekonany do tego buta. W tym przypadku chyba wiem dlaczego tak jest – bo spodziewałem się, że Jordan Brand zrzuci na nas Concordy. Ale może w następnym roku?

Wiesz dlaczego Klay Thompson z Golden State Warriors trzyma się firmy Anta? Jest 80 milionów powodów, dla których warto. Te 80 milionów powodów, to 80 milionów banknotów jednodolarowych, które zasilą konto Thompsona przez najbliższe 10 lat. W butach Anta w NBA grają też Chandler Parsons, Rajan Rondo, a wcześniej występował w nich także Kevin Garnett.

Hmm … ledwno wpadł do sprzedaży czerwony Flight Suit, a już mamy kolejny. Tak wiem, że od kilku dni. I co? Nie powiem, ten niebieski Jordan V jest ładniejszy od czerwonego, przynajmniej dla mnie. Premiera Jordan V Blue Suede Flight Suit już 30 września.

Podobno to ma być najtrudniej dostępny Yeezy Boost 350 V2 tego roku. Oto … cholera wie jak to nazwać? Piszą w internetach, że to Semi Frozen Yellow. Dla mnie Volt, ale mniejsza o to. Jeśli uważasz, że było ciężko o Zebry, to ciekawe jak będzie z tymi żółtymi. But ma pojawić się w grudniu 2017, a cena to standardowe 899 PLN.

Nike rozsyłało ostatnio imponujące paczki. Temat związany jest z mistrzostwem NBA. Zobacz co było w środku.

Generalnie uprzedzając nieco fakty, gogle w środku są związane z ochroną oczu po zdobyciu mistrzostwa i oblewaniu się nawzajem szampanem. Shaq i Kenny Smith opowiadali kiedyś o tym jak szampan szczypie w oczy. Nowe gwiazdy NBA znalazły rozwiązanie 😉 Stąd gogle.