Popatrz sobie na krótkie video z Air Max 1 Atmos Elephant w łapkach. Ah, nadciąga Air Max Day!

Japoński BEAMS odwraca Vans Slip-On. Dosłownie, bo cholewka z zewnątrz buta, znalazła się w jego środku, a stronę wewnętrzną wywinięto na zewnątrz. Widać metki, przeszycia. Kolaboracja petarda, która będzie dostępna tylko w BEAMS Harajuku 1 kwietnia.

Mam wrażenie, że na rynku pojawia się więcej kolorystyk Air Jordan I w rozmiarach dla dzieci niż tych dla mężczyzn i kobiet. I nie, że to źle. Wręcz przeciwnie, bo #nawyki się liczą. A oto kolejna kolorystyka jedynek dla dzieci, która jest … po prostu ładna i chciałbym, aby pojawiła się w rozmiarach męskich. Wiosenne Still Blue idealnie pasowały by na cieplejsze dni.

Reigning Champ ponownie bawi się adidas Ultra Boost i powstaje Reigning Champ x adidas Ultra Boost 3.0. Branding RC pojawia się na wkładkach, a sam but otrzymał zamszowe akcenty na … do tej pory plastikowych – klatce i tylnym panelu z logo adidas Ultra Boost. Mając w łapkach adidas UB x SNS x Social Status, które mają zamszową klatkę, powiem jedno – to, co widzisz na zdjęciu poniżej, to petarda z wysokiej półki. Nie wiadomo jeszcze kiedy but pojawi się na rynku.

Pewnie już znasz ten tekst o 15 latach Nike SB Dunk, który jest tutajNie ukrywam, jaram się potężnie. A przywrócenie SB Dunk i uhonorowanie ich 15-lecia (prawie jak sweet sixteen), będzie odbywało się w ciekawy sposób. 15 sklepów w USA zorganizuje specjalne giveaway przy zakupie Nike SB Dunk Reese Forbes (klik, tu pisałem). Jak kupisz RF, dostaniesz drugiego SB Dunk Free. Petarda!

adidas odpalił studio fitness dla kobiet, a zajęcia w nim są darmowe. Rzecz dzieje się w Londynie, a program wiąże się z premierą adidas Ultra Boost X, które są już dostępne na stronie adidasa. Ambasadorką projektu i w ogóle adidasa jest blogerka Adrienne Herbert, która podkreśla, że zajęcia i studio to duży zastrzyk pewności siebie dla kobiet. Buta niech Panie ocenią same.

Brooks i Sztuka Kolaboracji. W krótkim wideo wypowiedzi udzielił m.in. Jeff Staple, ludzie z BAIT i Alumni of Brooklyn. Warto zobaczyć.