Air Ortophedics 3 pojawiły się już na rynku. Zobaczysz o co chodzi już na końcu wpisu.

Aż 10 kolorystyk adidas Iniki pojawi się w sprzedaży 20 kwietnia. Dziesięć! Najlepsza będzie w mojej opinii ta nawiązująca do lat 70-tych. Ale czarna też jest petarda.

Sprintem przez kicksowe dekady. Wspomniana jest nawet Polska!

Następne buty Pharrella z adidasem w kolekcji Human Race dostały biało-różową kolorystykę. I jak dużo kolorystyk zobaczymy przed pierwszą premierą? W sumie na chwilę obecną jest ich już 5.

Nike odświeża cholewki. Oto Nike Air Current, czyli nowy but praktycznie bez sznurków (bo Nike nazywa go Slip On), który jednak sznurki posiada. Generalnie obecna wersja bardzo przypomina model z lat 80-tych, ale jest odświeżony materiałowo i przystosowany do obecnych czasów. Premiera na Nike już niedługo.

adidas Yeezy Boost 350 V2 Dark Green wpadną do sklepów w czerwcu. Szaleństwo na Yeezy nie zwalnia tempa, a tym razem trafia w ton stonowany do jednej barwy. Patrzę na foto, patrzę na kolory, jakoś nie jestem fanem.

Białe adidas Ultra Boost Uncaged trafiają do sprzedaż już w czerwcu w cenie 180 dolarów. Zaczepiam delikatnie o tego buta, bo tak jak nie za bardzo lubię wersje bez klatki (choć niedługo niespodzianka), tak ten jest piękny – dlaczego? Bo wzór PrimeKnit na nim jest po prostu ładny, nie tak jak w 3.0, które obecnie są w sklepach.

Internet nie pozostawia suchej nitki na nowych butach Chrisa Paula. Generalnie but sam w sobie nie wygląda źle, ok nie tragicznie. Ale ten kolor? Ten jeden ton! Jordan Brand i Under Armour chyba przystąpiły do wyścigu o to, którą z marek internauci wyśmieją bardziej. Twitter się nie powstrzymywał. Porównania do butów ortopedycznych (Air Orthopedics 3), Uncle VII, Utah in 6 XII, butów przeciwpoślizgowych używanych w restauracjach. Odniesiono się też do nowych Under Armour Curry’ego, które porównano do skórzanej sofy.

Z tematu naśmiewano się również w The Starters w NBA TV.