7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano [11.01.2018]

1.Plotka głosi, że w czerwcu pojawi się czarna wersja Air Jordan IV x Levi’s. Pierwsza kolorystyka tego buta pojawi się już 17-ego stycnia, ale będzie mocno ograniczona jeśli chodzi o dostępność. Podobnie będzie pewnie z czarnymi, ale czekamy na więcej detali. Foto czarnych Jordan IV x Levi’s to photoshop, a nie oryginalna wersja buta.

Gdzie kupić Air Jordan IV x Levi’s?

 

2. Zaczynają wylewać się na rynek kolejne kolorystyki Air Max 270. W sumie ma ich być ponad 30. Informacji na temat premiery nie unikniesz, nie ma opcji. Będzie głośno. Teraz pojawiła się kolorystyka Midnight Navy. Serio, te buty są mega fajne.

3. Nike i Skepta wypuszczą sequel do kolaboracji Nike Air Max 97, którą widzieliśmy w ubiegłym roku. Drugie wydanie zobaczymy w lecie 2018. Tym razem nie będzie to jednak AM 97, tylko hybryda Air Max 97/BW.

Nie ma jeszcze żadnych zdjęć, ale wiadomo, że Skepta pracuje nad kolorystyką Summit White/Hyper Cobalt.

4. Travis Scott pokazał kolejną kolorystykę kolaboracji Air Force 1. 

NO FUCKIN EXCUSES

A post shared by chase b (@ogchaseb) on

5. Na światło dzienne wypłynęły też obrazki kolaboracji Clot i Nike Air Force 1. Co prawda 35-te urodziny Air Force 1 już się zakończyły, ale Nike nie przestaje pracować z tym ponadczasowym modelem. Dlatego Clot i dlatego pewnie będzie znowu hit. Clot ubierze AF1 w satynę i chińskie ikonografiki.

6. Kolejna wersja kolorystyczna Nike Air More Uptempo. Gdzieś w okolicach 2005 roku Nike wypuściło nieco zmienioną wersję Uptempo i nazwało buta Air More Tempo. Pojawiła się wtedy prosta, biało-czerwona kolorystyka. Teraz powróci, ale oczywiście pod nazwą Uptempo. Premiera ma nastąpić 1-ego maja.