6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano [20.11.2017]

Info dnia – kolekcja The Ten wpada w aplikację NikeDostępne będą wszystkie buty z wyjątkiem Converse Chuck Taylor. Wpadanie na aplikację zacznie się o godzinie 15:00 kiedy to pojawią się 3 pierwsze buty, o 15:30 kolejne 3 i o 16 ostatnie 3. Tydzień zacznie się od L, ale liczę na to, że jednak coś się uda.

 

Vans i Peanuts po raz kolejny razem. Tym razem dwie firmy współpracują przy jednym modelu buta, który zwie się Slip-On, a wzór, który jest na obuwiu to Charlie Brown Christmas Special. Cena? 65 dolarów.

adidas EQT Cushion ADV to najnowszy, zmodernizowany futurystyczny-klasyk. But czerpie z EQT Cushion 91, dodając do niego nowoczesne elementy trzymające stylistykę obecnych czasów. Kolorystyka bardzo przyjemna, nieco przypominająca Motorsport od Jordan Brand, cena buta 140 dolarów

Serena Williams, gwiazda tenisa, poślubiła założyciela Reddita Alexisa Ohaniana. Temat miał miejsce w ubiegły weekend, a piszę o tym nie dlatego, że interesuje mnie prywatne życie gwiazd, a dlatego, że Serna miała na sobie ciekawe obuwie. Po ślubie, na przyjęciu weselnym, Serena była widziana w specjalnej wersji Nike Cortez. But został przyozdobiony kryształami – najpewniej Swarovskiego, z którym Nike współpracowało przy bucie dla Michelle Wie. Ale pewności czy na Cortezach też jest Swarovski nie ma.

O dwóch kolorystykach wariacji Air Jordan 1 Black Toe już wiemy – Igloo i Rust Pink. Jest i trzecia Black Toe Bred, która różni się od oryginalnej wersji Black Toe odcieniem czerwieni, ale i tym, że na toeboxie jest czerwony panel, zamiast białego. Premiera w lutym 2018, cena 160 dolarów.