6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano [13.03.2018]

1. adidas zmienia nieco koncepcję tego jak wyglądają Yeezy Boost 350 V2. Oczywiście sama cholewka i jej kształt pozostają bez zmian, ale zmieni się pozycja brandingu. Pasek z napisem SPLY-350 trafi podobno gdzie indziej – nie wiadomo dokładnie gdzie, ani nie wiadomo czy to 100% prawda, czy tylko plotka. Widzimy za to kolejną kolorystykę Ice Yellow, która ma pojawić się w czerwcu.

2. Tood Gurley poszedł na spotkanie z Complex i zakupy sneakersowe.

3. Nike SB współpracuje z firmą Antihero, skateowym podmiotem znanym z lat 90-tych. W kolekcji znajdą się Dunk High, Blazer Low i odzież inspirowana dwoma riderami. Mega jest to, że Dunk High są proste, czarne, zrobione po prostu na deskę. Na bucie znajdują się litery BA, które są inicjałami Briana Andersona. Na Blazerach widzimy GT, które są inicjałami Granta Taylora. Na obu butach znajdziemy również numerki 1 i 8, co jest referencją do liter A i H w alfabecie, czyli nazwy Antihero. Ciekawe są też jeansy, które pojawią się w sprzedaży. Dostępne w sprzedaży od 16-ego marca.

4. Ekskluzywny drop miał już miejsce w Indiach, teraz czas na premierę worldwide. Oto adidas x Pharrell Hu NMD Holi, które pojawią się też u sprzedawców w Polsce. Cena buta 250 dolarów, kolorystyki Chalk Coral/Flash Green/Lab Purpe oraz Core Black/Deepest Purple/Core Black – ta druga w moim odczuciu świetna. Obie kolorystyki odnoszą się do festiwalu koloru w Indiach, który nazywa się Holi.

5. Elon Musk mówi, że inspiruje się Kanye Westem. 

6. Podobno Air Force 1 Low x Off-White, które były częścią kolekcji The Ten i AF100, będą dostępne w szerszej sprzedaży i trafią na stronę Nike. But był stworzony dla celebracji 35-tych urodzin Nike Air Force 1 w 2017 roku. Inne buty w tej paczce powstały we współpracy z Don C, Travis Scott, Acronym Errolson Hugh i Roc-A-Fella. Nie ma żadnych konkretnych informacji, co, kiedy i jak. Cena odsprzedażowa buta to 1000 dolarów.