Oto 5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano [28.04.2017]. Enjoy! 🙂

Info dnia? W czwartek spadły Supreme x Nike Air More Uptempo. Jak ktoś nie kupił, ma szansę zrobić to w sobotę 29.04. Jak? Zachód donosi, że wpadną w sobotę na Nik.com. Zwykle trzeba było czekać tydzień, tym razem chyba tak nie będzie.

Niech Converse i Jordan Brand no i oczywiście Nike, w końcu to zrobią. Oh, okazuje się, że faktycznie ten rarytasik – na nasze szczęście – w końcu pokaże się na rynku. Jordan Brand i Converse ogłosiło swoją pierwszą w historii premierę i zaplanowało ją na 28.06.2017. Szybki rys historyczny – Converse i Michael Jordan mają swoją przeszłość i jest ona związana z czasami przed NBA i NCAA, gdzie Jordan zdobywał tytuł mistrzowski. Na nogach miał wtedy klasyczne Converse Pro Leather. Jak pewnie pamiętasz, w 2012 roku Converse i Jordan zrobiło limitowaną serię w kolorystyce UNC, którą można było kupić na aukcji. Miało to miejsce na 30-lecie tego wspaniałego rzutu rozpoczynającego de facto karierę Jordana.

Nie wiadomo natomiast jaki but jest w paczce, która jest tworzona. Kij z J’s w tym secie, ale ten Converse. Mocno serduszkuję.

Oto Nike Air Force 1 Multiprint. Kolaboracji Nike Air Force 1 takich, na które zwracamy uwagę, jest w ostatnim czasie coraz więcej – Vlone, Supreme, CDG, Off White. Same białe AF1 to także klasyka, z którą nie możesz się pomylić.

Jakie białe buty kupić? Wiosenne zestawienie KB

Ale nie o tym, bo Nike wypuszcza nowe Air Force 1 Low, coś bardziej kreatywnego. Air Force 1 Low Multi Print został zaprezentowany z różnymi printami, grafiki przypominające Aztekowe wzory, widoczne szycia. Wygląda ładnie. Miłośnicy AF1 będą zadowoleni.

Wiesz, że gdy LeBron James miał 18 lat odrzucił ofertę za 10 milionów dolarów? Oferta wpłynęła od Reebok’a, w którym przez chwilę LeBron grał – choćby podczas turnieju McDonalds. Te 10 baniek to nie był jednak (podobno) kontrakt, a propozycja … odrzucenia spotkania z Nike czy adidasem w przyszłości. LeBronowi chyba się opłaciło, pierwszy kontrakt z Nike był wart prawie 100 milionów, a ten ostatni jest dożywotni za miliard zielonych.

Zakładam się o dużą kasę, że w ubiegłym roku ten model był przez Ciebie przespany, ale w tym, delikatnie zmieniony, powinien znaleźć się na radarze. Może nie w pierwszej cenie, ale sprawdź. Jaki? Jordan I Mettalic Navy to ubiegłoroczny temat, w tym roku wychodzi Metallic Red. Prosto, klasycznie, wygodnie. Pomyśl.

5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano [28.04.2017]