5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano [25.08.2017]

Pierwszą z tych rzeczy jest pokazanie kilku zdjęć galerii, o której już pewnie słyszałaś i słyszałeś. KLIK KLIK – żeby zobaczyć trochę więcej fot.

Przyjemny restock od Nike – wracają Nike Flyknit Racer Be True. 

Drake pokazał trzy nowe buty, które wychodzą w pewien sposób z jego rąk. Dlaczego? Bo może, po prostu. Raper pokazał sample Air Jordan IV i dwie kolorystyki Air Jordan VIII. Czwórki nazywają się Multicolor, ósemki to Kentucky i inspirowane Charlesem Oakleyem (były gracz Bulls, Knicks i Raptors) OAK PE. Premiery? Nie wiadomo.

Nie pisałem jeszcze o modelu Cortez dla Kenny Moore’aGość rozpoczął swoją niesamowitą karierę biegacza pod okiem trenera Bowermana. W jego prototypowych butach przebiegł ponad 1600 km, przyczyniając się do stworzenia legendarnego modelu Cortez. Prezentowana specjalna edycja nawiązuje do wczesnego prototypu, który powstał, jeszcze zanim na butach pojawiło się logo Swoosh. Wyróżnia się elementami inspirowanymi ręcznie wykonanym pierwowzorem, wytłoczonym na pięcie logo oraz podpisaną wkładką z jednym z planów treningowych Bowermana.

adidas i Concepts otwiera swoje drzwi. Popatrz na to piękne wnętrze, które powstało w Bostonie i znajduje się przy 73 Newbury St. Przestrzeń zajmuje 1200 stóp kwadratowych, projekt nawiązuje do Bostonu swoją stylistyką.