5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano [20.10.2017]

Jak to przeczytałem, to aż się zatrząsłem. Najpierw odeślę Cię do jednego tekstu – do tekstu o gołębiu, który zmienił scenę.

Pigeon – czyli czy gołąb zmienił wszystko?

A teraz do sedna. But, ten kultowy but, Nike SB Dunk Low z gołębiem, ma podobno wrócić do sprzedaży! Jeff Staple delikatnie to zapowiedział, teasując nas na Twitterze i Instagramie. Wszystko wskazuje na to, że może to być nawet ten rok, a dokładnie sezon świąteczny. Z drugiej strony może Staple po prostu szykuje jakąś kolaborację z Nike i wcale nie będzie to ten but? Mam nadzieję, że przekonamy się już niedługo.

Supreme jest bardzo blisko Nike – co widać w ostatnim czasie i dziś widzimy kolejny dowód. Supreme zapowiada, że wypuści kolaborację z Nike Air Force 1 Mid na wiosnę 2018 roku. No i na pewno będzie hit. Nie ma innej opcji. Będą trzy kolory, Triple Black, White i Cobalt Time/White. Cena to podobno 165 dolarów.

Jordan IV w kolaboracji z KAWS to jeden z najlepszych Jordanów tego roku i nie ma się co upierać przy innym zdaniu. Czarne (bo do tej pory do kupienia były szare), które są, jak pewnie wiesz, przeznaczone ciągle dla przyjaciół i rodziny, mają pojawić się w szerszej sprzedaży. Nie będzie to taka sprzedaż, która pozwoli na swobodny zakup, ale będzie jakaś tam szansa. But ma pojawić się w 2018 roku.

Ktoś chce zrobić dobry interes i wystawia na sprzedaż Nike Air Yeezy 1. Jak dobry? 100 tysięcy dolarów. Dlaczego cena jest tak wysoka? Bo to sample. Niezwykle, niezwykle rzadkie – to najpewniej jedyna para, która kiedykolwiek została wyprodukowana. To nie pierwszy raz jak ten but wypływa na rynek, Rare Pair miało kiedyś ten model i wystawiło go za 65 tysięcy dolarów, ale sprzedać się nie udało.

Wyciekły zdjęcia adidas Ultra Boost 4.0 Pink. I oh… są ładne. Po prostu, po prostu ładne. Mają pojawić się na półkach sklepowych pod koniec 2017 roku.