Przeciętny Polak za chwilę złapie się za głowę, albo wypije kieliszek czy też butelkę wódki, bo nie uwierzy w to co przeczyta.

Bierzesz wielki kredyt na 30 lat, wracasz do domu, do ukochanej i mówisz, że 350 tysięcy pętli, którą założyliście sobie oboje na szyję, zostało przeznaczone na kupno furgonetki wypchanej pudełkami z butami. Dziewczę szaleje, ale to nie wszystkie informacje z Twojej strony, bo okazuje się, że musicie dołożyć 20 tysiaków oszczędności.

Zamiast całkiem przyjemnego mieszkania, macie 175 (może kilka więcej) butów. Sklep w USA Sole Supremacy kupił właśnie taką paczkę kicksów, wśród których znalazły się buty generalnie bez problemu dostępne, ale także kryształowe perełki w tym sample. Za całość Sole Supremacy zapłaciło 92 tysiące dolarów i po raz kolejny otrzymujemy potwierdzenie, że reselling to potężny, olbrzymi biznes.

W kolekcji znajdują się m.in. Nike Mag znane z Powrotu do przyszłości, Nerf KD 4, podpisane przez Michaela Jordana Air Jordan XI i cała lista sampli Nike LeBron. Sklep zapowiada, że 95% kolekcji będzie dostępna na ich stronie internetowej i eBay. Dodatkowo wiadomo też, że celem sklepu na ten rok jest znajdowanie tego typu kolekcji – kolekcji, które jak wiecie mogłyby być spokojnie niezłym mieszkaniem w jednym z większych miast w Polsce.