Czytam i nie wierzę.

Kliknijcie tutaj. Karolina Korwin-Piotrowska i jakaś druga – Dorota Wróblewska plują na Natalię Siwiec za to, że 1 sierpnia uczciła 71. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego.

Dlaczego? Bo Siwcowa zrobiła to w szortach, podobno z uśmiechem na twarzy i dla lansu.

Dobra, ja wiem, że to jest z Plotka, ale nie mogę uwierzyć w to, że dwie baby plują na trzecią babę, zarzucając jej próbę lansu na tym wydarzeniu historycznym.

Niech sobie każdy komentuje jak chce, ale ten podniosły ton okrzyczenia Siwcowej jest tak żenująco-komiczny, że wsadziłbym te dwie do ław sejmowych. Razem z całą resztą tych clownów mogłyby dawać niezły kabaret.

Nie chce mi się wierzyć w to, że kogokolwiek obchodzi przerzucanie się gównem tych panienek. Ale skoro już zacząłem pisać, to w krótkich słowach – nikogo.

No dobra, kilka portali, internautów, którzy całe szczęście są coraz bardziej świadomi i zjechali obie atakujące za kretyńskie komentarze. Dla mnie nie ma to wielkiego znaczenia, bo jeśli Siwcową obrzucamy oskarżeniami, że zrobiła to zdjęcie na swoim Insta dla lansu, to w ten sam sposób możemy powiedzieć to o kibicach piłkarskich, koszykarzach kadry narodowej i przede wszystkim mojej ostatnio ukochanej grupie społecznej – politykach. Z nielicznymi, bardzo małymi wyjątkami.

Tak, to tym panom w tym momencie najbardziej zależy na popularności i uderzaniu w środowiska głosujące i wierne.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułStay positive they say… ale jak, jak motywacja zero?
Następny artykułKrótka historia pewnej firmy meblowej
Szczepan Radzki
Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też tutaj - http://bit.ly/1vSJEbk i na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here