fbpx

#LPU – tak rzadkie jak Eminem x Carhartt i zamiast AM1 Curry

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Dodaj komentarz

Comment as a guest.

      1. Oczywiscie,ze nie ta sama ale tak samo rzadka.Tez tylko 244 butelki,Mnie sie rozchodzi o to,ze poprostu kupilem to w 15min 😀 a Pan napisal,to w taki sposob jakby to byl niewiadomo jaki rarytas.

        1. Wojtku, nie pan, możemy po imieniu spokojnie 🙂 To co kupiłeś, to nie jest ten sam alkohol, który mam ja – w środku jest zupełnie inna whisky, która została kupiona przez Signatory, a co za tym idzie inne beczki, inna moc, smak 🙂 Co innego, że ta jest również rzadka i fajny rocznik 🙂 Będziesz pił czy zostawiasz na półce?

Read Next

Sliding Sidebar

Kim jestem.

Twórca treści, dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej i kontrastów. Autor bloga kolekcjonerbutow.pl, promował wiele inicjatyw związanych ze światem sneakersów oraz streetwearu. Zakochany w szeroko pojętej rekreacji i sporcie – wychowany na koszykówce. Uwielbia limitowane edycje nie tylko butów. Entuzjasta podróży, książek, patrzę na świat inaczej. Degustuję alkohol, szwędam się po knajpach, piję dobrą kawę i uważam, że nie ma nic cenniejszego niż przeżycia.

Znajdź mnie w social media

Facebook

Newsletter