fbpx

Lance Mountain x Nike SB Air Jordan I – wygodne czy nie?

Dodaj komentarz

Comment as a guest.

      1. A takie IV fire red różnią sie czymś oprócz kolorystyką niz toro bravo ? Ponieważ pisaliście kolorystyki a nie ogólnie cały model stąd to pytanie

        1. Odp. na przykładzie XI – Concord Low mają miękką podeszwę, w Bred np. była jak z asfaltu i musiała się trochę rozbić. Podobnie jest w IV Toro – są twarde. V Laney są nie tylko miękkie na podeszwie, ale też skórę mają jakby przyjemniejszą niż Fire Red np.

  1. Witam. Czy Air jordan 1 są równie niewygodne jak nike dunk? Dunki miałem i zgadzam sie, że o wygodzie producent zapomniał (toebox, dokładniej miejsce, gdzie dochodzą palce wydaje się być twarde jak drewno)

Read Next

Sliding Sidebar

Kim jestem.

Twórca treści, dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej i kontrastów. Autor bloga kolekcjonerbutow.pl, promował wiele inicjatyw związanych ze światem sneakersów oraz streetwearu. Zakochany w szeroko pojętej rekreacji i sporcie – wychowany na koszykówce. Uwielbia limitowane edycje nie tylko butów. Entuzjasta podróży, książek, patrzę na świat inaczej. Degustuję alkohol, szwędam się po knajpach, piję dobrą kawę i uważam, że nie ma nic cenniejszego niż przeżycia.

Znajdź mnie w social media

Facebook

Newsletter