fbpx

Koniec sneakerboxów, czas na sneakerszafki!

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Dodaj komentarz

Comment as a guest.

  1. O! To ciekawostka.. Jest lepiej.. Jest bardzo dobrze. na sneaker boxa potrzeba dużo miejsca, a tu mamy mebel który łatwiej ulokować w mieszkaniu/domu.
    Pewnie w niedługim czasie firmy firmy które robią sneakers boxy zaczną robić nam takie szafki. Pierwszy rzut na pewno będzie drogi, a później dołączą się inni wytwórcy i będzie taniej.

Read Next

Sliding Sidebar

Kim jestem.

Twórca treści, dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej i kontrastów. Autor bloga kolekcjonerbutow.pl, promował wiele inicjatyw związanych ze światem sneakersów oraz streetwearu. Zakochany w szeroko pojętej rekreacji i sporcie – wychowany na koszykówce. Uwielbia limitowane edycje nie tylko butów. Entuzjasta podróży, książek, patrzę na świat inaczej. Degustuję alkohol, szwędam się po knajpach, piję dobrą kawę i uważam, że nie ma nic cenniejszego niż przeżycia.

Znajdź mnie w social media

Facebook

Newsletter