fbpx

Kolekcjonerskie karty z butami gwiazd NBA

Panini

Dodaj komentarz

Comment as a guest.

  1. Karty z kawałkami butów były już ładnych kilka lat temu. A osób kolekcjonujących karty w Polsce jest naprawdę sporo. Na zloty kolekcjonerów odbywające się co pół roku jeździ średnio 40-50 osób.

  2. Widać trochę małą orientację w temacie 🙂 Po pierwsze podjarka na karty NBA była w latach 90-tych bardzo duża, karty były w kioskach i prawie każdy kto interesował się NBA kupował wtedy te karty. Do dzisiaj jest sporo takich osób, a kolekcje niektórych zaliczają się do najlepszych na świecie! Po drugie, pomysł z umieszczaniem kawałków buta w kartach jest bardzo stary. Pierwsze takie karty wyszły już w sezonie 99/00. Pozdrawiam 🙂

Read Next

Sliding Sidebar

Kim jestem.

Twórca treści, dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej i kontrastów. Autor bloga kolekcjonerbutow.pl, promował wiele inicjatyw związanych ze światem sneakersów oraz streetwearu. Zakochany w szeroko pojętej rekreacji i sporcie – wychowany na koszykówce. Uwielbia limitowane edycje nie tylko butów. Entuzjasta podróży, książek, patrzę na świat inaczej. Degustuję alkohol, szwędam się po knajpach, piję dobrą kawę i uważam, że nie ma nic cenniejszego niż przeżycia.

Znajdź mnie w social media

Facebook

Newsletter