fbpx

Kolejny Fake Alert: serio to się robi nudne

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Dodaj komentarz

Comment as a guest.

    1. Człowie najpierw ciuła złotówki, potem poluje, YESt, kupił, XI Space Jam, mało noszone, duma rozpiera. Trzeba założyć, wbić do miacha, taki trochę ‚szpan’ ale niech widzą i podziwiają, to jak posiadać Lambo lub Ferrari…a tu Zonk…patrzysz, a tu 10 Kowalskich w tej samej galerii w takich pomyka, bo na aległo.peel są w dowolnym rozmiarze od 37 do 48 za 305 blacha, funkiel nówka, tylko 2-3 tygodnie trzeba odczekać bo ‚prosto z fabryki w Chinach Ludowych’ przyjadą … ręce mi opadły. Quo Vadis Polsko?

Read Next

Sliding Sidebar

Kim jestem.

Twórca treści, dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej i kontrastów. Autor bloga kolekcjonerbutow.pl, promował wiele inicjatyw związanych ze światem sneakersów oraz streetwearu. Zakochany w szeroko pojętej rekreacji i sporcie – wychowany na koszykówce. Uwielbia limitowane edycje nie tylko butów. Entuzjasta podróży, książek, patrzę na świat inaczej. Degustuję alkohol, szwędam się po knajpach, piję dobrą kawę i uważam, że nie ma nic cenniejszego niż przeżycia.

Znajdź mnie w social media

Facebook

Newsletter