fbpx

Kobe Bryant i jego kicksowa kariera

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Dodaj komentarz

Comment as a guest.

  1. Kolekcja TT byla rownież genialna. Rewelacyjny but. W tamtych czasach design był bardzo mocny. Pamiętam jako dzieciak, grać w tych butach to było coś ????. Kobe Two to jedno, ale wcześniej były teraz tz. crazy 1 ( rownież wzorowane na pierwszym modelu TT )

  2. Adidas KB8 pierwszy model to mistrzostwo świata. Do dziś mnie zachwyca i mam całą kolekcję Crazy 8. Nawet na dzisiejsze czasy ich wygląd miażdży. Dzieło sztuki.

Read Next

Sliding Sidebar

Kim jestem.

Twórca treści, dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej i kontrastów. Autor bloga kolekcjonerbutow.pl, promował wiele inicjatyw związanych ze światem sneakersów oraz streetwearu. Zakochany w szeroko pojętej rekreacji i sporcie – wychowany na koszykówce. Uwielbia limitowane edycje nie tylko butów. Entuzjasta podróży, książek, patrzę na świat inaczej. Degustuję alkohol, szwędam się po knajpach, piję dobrą kawę i uważam, że nie ma nic cenniejszego niż przeżycia.

Znajdź mnie w social media

Facebook

Newsletter