fbpx

Kicksy, które zeszły do zera. I nie była to premiera Jordan Brand

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Dodaj komentarz

Comment as a guest.

  1. Pozwolę sobie nie zgodzić się z tym ze buty Curryego są w TEJ lidze. Nie są i nie bedą. Bo TA liga to tylko Js. Curry dziś jest mvp, UA tez chwilowo modne, jest chłopak na fali. Ale za kilka lat już nie będzie i jestem święcie przekonany, że nie będziemy się zabijać za reedycje tych butów. A o niektórych Jordanach prawie śnie po nocach… I miliony na świecie też.

Read Next

Sliding Sidebar

Kim jestem.

Twórca treści, dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej i kontrastów. Autor bloga kolekcjonerbutow.pl, promował wiele inicjatyw związanych ze światem sneakersów oraz streetwearu. Zakochany w szeroko pojętej rekreacji i sporcie – wychowany na koszykówce. Uwielbia limitowane edycje nie tylko butów. Entuzjasta podróży, książek, patrzę na świat inaczej. Degustuję alkohol, szwędam się po knajpach, piję dobrą kawę i uważam, że nie ma nic cenniejszego niż przeżycia.

Znajdź mnie w social media

Facebook

Newsletter