fbpx

Jordan Formula 23 – oto rozsądna propozycja

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Dodaj komentarz

Comment as a guest.

  1. Powiem tak…mam ze 20 modeli butow duzo lepszych niz ww. ale kurcze jak przychodzi co do czego i trzeba wyjsc z domu to jakims dziwnym trafem prawie zawsze je zakladam (wentylacja, cholewka plus podeszwa -wszystko mieciutko) buta nigdy nie rozsznurowuje-po prostu wkladam i wychodze.. zajebiste!! Faktyko nie dalbym za nie 5 groszy widzac je na sklepowej polce..

Read Next

Sliding Sidebar

Kim jestem.

Twórca treści, dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej i kontrastów. Autor bloga kolekcjonerbutow.pl, promował wiele inicjatyw związanych ze światem sneakersów oraz streetwearu. Zakochany w szeroko pojętej rekreacji i sporcie – wychowany na koszykówce. Uwielbia limitowane edycje nie tylko butów. Entuzjasta podróży, książek, patrzę na świat inaczej. Degustuję alkohol, szwędam się po knajpach, piję dobrą kawę i uważam, że nie ma nic cenniejszego niż przeżycia.

Znajdź mnie w social media

Facebook

Newsletter