Dzień dobry jak zwykle w sobotę – ten piękny dzień, kiedy przed Twoje oczy trafia najnowszy i najlepszy odcinek butowego zestawienia w Polsce – #JKDN. Cykl tworzony przez Ciebie, dla Ciebie. #JKDN jest już online ?

W promocji #JKDN pomagają #RealFriends, Distance, Ataf, Kamuflage.pl. Jest z nami także Pro-Baller.com, Basketplanet.pl, Footshoop.pl, Whitestore, Streetsupply i 7Store a także grupy Real Friends i Womfciak x #JKDN.Wspiera nas całe grono uznanych sneakerheadów, którzy w swoich kolekcjach mają prawdziwe skarby. No i of course jest Ambasador Tede. Tagujcie #JKDN na Insta.

I jak widzisz, nastąpiła mała zmiana, wrzucam embed z Instagrama. Na ten moment tak jest łatwiej, choć pozbawia mnie jednego elementu, na którym zawsze mi zależało.

K L A S Y C Z N I E ??? N O J I @najwiekszejol #NOJI #WJNWJ

A post shared by TEDE (@tedef) on

#gelmai czyli mój ulubiony model z #asicstiger #patta

A post shared by Karol Zimny (@karol_zimny) on

Pamiętajcie, że tylko do końca dnia Doganica rozdaje gifty do Waszych zamówień. Szczegóły na instastory. Link do sklepu w naszym bio ? Przy obecnej pogodzie polecamy maść na łapy PAWrricade, która chroni przed pyłkami, grzybami i poparzeniami. Fałdy przed odparzeniami ochroni MuzzleDazzle, a suchy nos nawilży NozzleDazzle. Możecie też zaopatrzyć się w nowość – PowerPuff, który neutralizuje brzydkie zapachy ?? #BoskiFrankowski #EmilianoItaliano #lowelasynalansie #bff #frenchbulldog #cityfrenchie #frenchielife #frenchiemom #dogmom #dogmomlife #brothersfromdifferentmothers #stylishpets #fromwhereistand #converse #jkdn #dogsandkicks #girlandherdog #polishgirl #polishboy #family #batpigandme #frenchie #wroclaw #wroclove #buldogfrancuski #buldog #SynMójJedynyFranciszek #futrzastedziecko #frenchbulldog

A post shared by Matka Franka (@matka_franka) on

Air bubble action. ———— ?: @kaczy__

A post shared by Mateusz Pytson (@mpytson) on

#jkdn #jordan11low Łinona foto 🙂

A post shared by Paweł Borowski (@pawelborowski) on