Dzień dobry jak zwykle w sobotę – ten piękny dzień, kiedy przed Twoje oczy trafia najnowszy i najlepszy odcinek butowego zestawienia w Polsce – #JKDN. Cykl tworzony przez Ciebie, dla Ciebie. #JKDN jest już online ?

I jest to odcinek specjalny, jesteśmy razem już 200 sobotnich poranków, czyli 200 tygodni, co daje 50 miesięcy czyli prawie 4 lata. Tak, nigdy nie było przerwy w dostawie najnowszej wersji, czy to miałem kaca, czy wyjazd związany z wypoczynkiem czy też sprawy zawodowe. Nigdy nie miało znaczenia to, czy są święta czy normalny, sobotni poranek. Ale to nie dzięki mnie ten cykl się pojawia tylko dzięki Wam.

No to teraz lecimy dalej, do kolejnych odcinków przełomowych, 300, 400, 500 … 1000? Ten ostatni próg osiągniemy, gdy #JKDN będzie miał 20 lat 🙂

W promocji #JKDN pomagają #RealFriends, Distance, Ataf, Kamuflage.pl. Jest z nami także Pro-Baller.com, Basketplanet.pl, Footshoop.pl, Whitestore, Streetsupply i 7Store a także grupy Real Friends i Womfciak x #JKDN.Wspiera nas całe grono uznanych sneakerheadów, którzy w swoich kolekcjach mają prawdziwe skarby. No i of course jest Ambasador Tede. Tagujcie #JKDN na Insta.

Pamiętaj też, że trwa konkurs, partnerzy wybierają ze wszystkich prac, jakie pojawiły się w ostatnim czasie, nie tylko z tych umieszczonych w odcinku 200.

[FAG id=48539]

Zobacz pozostałe wpisy z serii #JKDN