fbpx

Jak odróżnić podróbki od oryginału vol.3: nowe ogólne zasady

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Dodaj komentarz

Comment as a guest.

  1. Ale tu jest spięcie dupy na repliki, Fake Alerty wykorzystuje ,żeby kupować od nich buty. Kupiłem raz, kupiłem drugi raz , kupiłem trzeci raz wszystkie za ok.300zl i teraz kupuje następne. Te buty praktycznie niczym się nie różnią od oryginalnych za 900zl. Kiedyś kupowałem , a teraz sobie wybieram rarytasik i za 3 stówki śmigam nie gorzej niż w oryginalnych. Poważnie ciężko odróżnić je od oryginału jeśli się trafi na dobrego łobuza co handluje fajkami.

    1. Repliki – a to bardzo ciekawe. Mam nadzieję, że coś produkujesz i ktoś robi repliki Twojego produktu i bierze za to mniejsze pieniądze. I ogólnie powiem Ci czym to się różni – to po prostu kradzież.

Read Next

Sliding Sidebar

Kim jestem.

Twórca treści, dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej i kontrastów. Autor bloga kolekcjonerbutow.pl, promował wiele inicjatyw związanych ze światem sneakersów oraz streetwearu. Zakochany w szeroko pojętej rekreacji i sporcie – wychowany na koszykówce. Uwielbia limitowane edycje nie tylko butów. Entuzjasta podróży, książek, patrzę na świat inaczej. Degustuję alkohol, szwędam się po knajpach, piję dobrą kawę i uważam, że nie ma nic cenniejszego niż przeżycia.

Znajdź mnie w social media

Facebook

Newsletter