fbpx

Jak wyczyścić białe buty? Oto sprawdzony przez ekspertów sposób!

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Dodaj komentarz

Comment as a guest.

 1. Nie zgadzam się z tym, że szare mydło nie daje efektu !
  Myje nim swoje białe AJ 1 (mam je dwa lata) i po takim myciu zawsze wyglądają jak nowe !
  Myje je szczoteczką do zębów (wiem wiem… uszkadzam sobie buty … bzdura i tyle zero jakiś otarć itp a nie robię tego pierwszy raz). Biorę ciepłą wodę (jak tylko się ostudzi to zmieniam na świeżą gdyż lepiej to idzie) i namaczam w niej szczoteczkę a następnie delikatnie ocieram o mydło (nie można brać zbyt dużo mydła bo wtedy to nie idzie) i szoruję. Jak już dany element uznam za czysty wycieram go suchym ręcznikiem i następnie drugim mokrym przecieram żeby nie zostało mydło, które pozostawia zacieki po wyschnięciu. Jak but jest czysty i suchy to lecę impregnatem do białych butów z dodatkiem barwiącym za 13,89 zł ze sklepu szewskiego i efekt jest mega !!
  Mokre sznury ocieram o siebie (wcześniej mocno natarte szarym mydełkiem), aż zrobią się bielsze niż nowe skarpetki :). Warto je nawet kilka razy na nowo natrzeć tym mydłem jak chcemy rażąco białego efektu, który ma oślepiać przechodniów na drodze :).
  Co do reszty super ! Świetny przepis na piękne i czyste buty !
  Przepraszam, że pisze jak potłuczony ale nie jestem redaktorem kolekcjonerbutów.pl 😉
  Pozdrawiam wszystkie snickergłowy !

Read Next

Sliding Sidebar

Kim jestem.

Twórca treści, dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej i kontrastów. Autor bloga kolekcjonerbutow.pl, promował wiele inicjatyw związanych ze światem sneakersów oraz streetwearu. Zakochany w szeroko pojętej rekreacji i sporcie – wychowany na koszykówce. Uwielbia limitowane edycje nie tylko butów. Entuzjasta podróży, książek, patrzę na świat inaczej. Degustuję alkohol, szwędam się po knajpach, piję dobrą kawę i uważam, że nie ma nic cenniejszego niż przeżycia.

Znajdź mnie w social media

Facebook

Newsletter