Będę duchem, przynajmniej przez chwilę.

Imprezy biegowe, podczas których masz podejść do startu i dobiec do mety, to bardzo fajna, ale nudna zabawa. Przyciągają raczej już biegających, ale z trudem docierają do tych, których bieganiem chce się dopiero zainteresować.

Tutaj z pomocą przychodzi opowiadanie historii (ten amerykański, wspaniały storytelling, tak popularny w marketingu) – którą oczywiście trzeba wcześniej wykreować. Historię złap ducha (Catch The Ghost) podaje nam w tym roku na tacy Nike, które na Halloween promuje swoją nową kolekcję z odblaskową kurtką.

#Flashrun Catch The Ghost jestem zajarany jak świętami gdy byłem małym dzieciątkiem.

Zacznijmy od tego jak wygląda impreza – w Warszawie chwilę przed Halloween pojawi się trzydzieści osób, które zostaną ubrane w kurtki, które świecą w ciemności. Uczestnicy goniący duchy, będą musieli zrobić zdjęcia tych uciekających.

Dość opowiadania i marudzenia, impreza wygląda mniej więcej tak.

http://www.youtube.com/watch?v=GcnSO-5rgGk

Niech mi nikt nie mówi, że nie ma tutaj dużo zabawy i frajdy. Trzy dni przed imprezą, swój udział w wydarzeniu potwierdziło już prawie 1,5 tysiąca osób, kolejne 850 jest obecnie niezdecydowanych.

Dziwne? Wcale. A duchami będą m.in. Przemysław Iwańczyk ze Sport.pl, czterokrotna zwyciężczyni Biegnij Warszawo Iwona Lewandowska, zwycięzca Maratonu Warszawskiego Yared Shegumo, medalistka mistrzostw Polski na 800 metrów i modelka Joanna Jóźwik, pełno duchów z blogosfery biegowej (w tym Adam Klein z Bieganie.pl, Biegaczka.com.pl, Amator Runner, Arvid Juneja z Fitback.pl, Piotr Ślęzak z Wbiegu24.pl) atrakcyjne trenerki i miłośniczki biegania, znajomi dziennikarze, ale także artyści i muzycy, w tym W.E.N.A.

Pełną listę duchów możecie zobaczyć na blogu Nike Running Poland

Już 30 października czekam na Was na trasie, będzie rewelacyjnie 🙂

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułDyskutuje się TYLKO o gustach
Następny artykułPocisz się dla tej fajnej laski
Szczepan Radzki
Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też tutaj - http://bit.ly/1vSJEbk i na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here