Wiele osób ciągle nabiera się na Sneakerstore.com.pl – sklep, który niestety ciągle święci sukcesy w sprzedaży bardzo wątpliwej – nazwijmy to – jakości produktu, a mówiąc wprost (najpewniej – to zabezpieczenie) ma podróbki butów.

Ostatnio napisał do mnie kolega, który otrzymał telefon z Izby Celnej odnośnie towaru, który trafił do Polski. To znaczy trafić miał, bo został zatrzymany przez wspomnianą Izbę Celną. Ani kasy, ani produktu, można opłacić cło, ale wiesz w co się pakujesz, a pewni IC będzie chciało wyjaśnień.

Moje przeczucie mówi mi też, że sprawa została zgłoszona do odpowiednich organów ścigania przez marki występujące w sklepie.

O sprawie sneakerstore informował mnie w ubiegłym roku jeden z czytelników bloga – krótko i zwięźle, sklep stara się wcisnąć nam podróbki butów.

Szymon informuje, że trafił na sneakerstore.com.pl, gdzie widzimy całą gamę różnego rodzaju fejków.

Nie chce mi się nawet robić screenów z tego co tam można znaleźć – cała linia Boost włącznie z edycjami Kolor, Air Max po 199 PLN i tak dalej i tak bez końca.

Wiadomym jest, że osoby głęboko w grze nie kupią w takim miejscu, ale ci którzy szukają butów rzadziej niż my – wariaci – niech uważają i starają się raczej szukać innego źródła, gdzie znajdziemy oryginalne buty.

fake_alert_341x220