fbpx

FakeAlert: Buty za 3.000 PLN w sklepach w Polsce 10 razy taniej ?!

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Dodaj komentarz

Comment as a guest.

  1. Witam, zamówiłem buty z sneakresnstuff.com.pl po czym dopiero później przyjrzałem się stronie. Polska strona – firma zarejestrowana w Anglii, wysyła buty z Azji. Podszywa się pod oryginalną stronę szwedzką. Czekam na buty, jakieś porady w kwestii odzyskania pieniędzy?

  2. Kupiłem i otrzymałem od Państwa buty zimowe firmy SAMOLON.
    Po normalnym użytkowaniu, buty mi się rozlatują!!!!!!!! Tz. podeszwa JUŻ się zdarła prawie do zera, a boki popękały i odklejają się!!! Patrząc na to, że parę dni temu miałem możliwość porównania dosłownie identycznych butów SALOMON które są już w użytkowaniu od 2015 roku to nawet w 1/4 nie są tak zniszczone, jak te kupione u Państwa. Biorąc pod uwagę, że towar otrzymałem 23.01.2018 roku jest niedorzeczne, że już nie nadają się do dalszego użytkowania! Oczywiście dysponuję zdjęciami butów, oraz mam świadków, że to co zaistniało jest szczerą prawdą.

Read Next

Sliding Sidebar

Kim jestem.

Twórca treści, dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej i kontrastów. Autor bloga kolekcjonerbutow.pl, promował wiele inicjatyw związanych ze światem sneakersów oraz streetwearu. Zakochany w szeroko pojętej rekreacji i sporcie – wychowany na koszykówce. Uwielbia limitowane edycje nie tylko butów. Entuzjasta podróży, książek, patrzę na świat inaczej. Degustuję alkohol, szwędam się po knajpach, piję dobrą kawę i uważam, że nie ma nic cenniejszego niż przeżycia.

Znajdź mnie w social media

Facebook

Newsletter