fbpx

Fake Alert: Uwaga na Sportowebuty.eu

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Dodaj komentarz

Comment as a guest.

  1. Juz na pierwszy rzut oka widac ze lipa, bo 4 po lewej stronie nigdy nie wyszly w takim colorway’u (pomijajac juz fakt podejrzanej ceny)

  2. Witam, czy ktoś możne wypowiedzieć się na temat sklepu Trygon Sport. Buty są tam tańsze o jakieś 40% i zaczynam się zastanawiać czy aby na pewno są oryginalne?

Read Next

Sliding Sidebar

Kim jestem.

Twórca treści, dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej i kontrastów. Autor bloga kolekcjonerbutow.pl, promował wiele inicjatyw związanych ze światem sneakersów oraz streetwearu. Zakochany w szeroko pojętej rekreacji i sporcie – wychowany na koszykówce. Uwielbia limitowane edycje nie tylko butów. Entuzjasta podróży, książek, patrzę na świat inaczej. Degustuję alkohol, szwędam się po knajpach, piję dobrą kawę i uważam, że nie ma nic cenniejszego niż przeżycia.

Znajdź mnie w social media

Facebook

Newsletter