fbpx

Energy i Ultra Boost: musicie odwrócić głowę w ich stronę

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Dodaj komentarz

Comment as a guest.

  1. Pierwiastka, którego im brak to historia… Serie ZX, Gel Lyte itd. mają swoją wieloletnią historię. Boost to na razie niemowlę – musi „dorosnąć”. Patrząc jednak na ostatnie trendy może to nastąpić dość szybko. Po prostu musi zacząć być modny, komercyjnie modny jak ostatnie czasy NB.
    Co do samego buta jest to idealna hybryda. Pobiegasz w nich – zrobisz naprawdę dobry trening, a na wieczorny wypad w miasto ubierzesz je do swoich joggerów i będą wyglądały świetnie. Doskonale spisze się w upalny dzień dzięki swojej lekkiej i przewiewnej konstrukcji … A urozmaicona i krzykliwa kolorystyka nie pozwoli przejść obok nich obojętnie.
    Ja wybrałem „klasycznie”/stonowanie – czerń z czerwienią.
    Polecam każdemu bo to dobra para Sneakersów.

Read Next

Sliding Sidebar

Kim jestem.

Twórca treści, dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej i kontrastów. Autor bloga kolekcjonerbutow.pl, promował wiele inicjatyw związanych ze światem sneakersów oraz streetwearu. Zakochany w szeroko pojętej rekreacji i sporcie – wychowany na koszykówce. Uwielbia limitowane edycje nie tylko butów. Entuzjasta podróży, książek, patrzę na świat inaczej. Degustuję alkohol, szwędam się po knajpach, piję dobrą kawę i uważam, że nie ma nic cenniejszego niż przeżycia.

Znajdź mnie w social media

Facebook

Newsletter