fbpx

Crazy 8 z kosmosu

Dodaj komentarz

Comment as a guest.

  1. Obecnie fan Nike 🙂 Kiedyś zdecydowanie Adidas, właśnie ze względu na te modele, a nawet trochę później. Odpadłem po zakupie butów Adidas TS Commander Kevin Garnett. Wydawały się naprawdę ładne i wygodne, ale grało mi się w nich tak jakbym biegał w glanach i teraz Adidas jakoś mnie nie może przekonać 🙁

  2. U mnie [Szczepan] była jeszcze chwila z Adidas AW8, były super wygodne, ale miały jedną znaczącą wadę – były bardzo ciężkie. W tym samym czasie grałem też w Nike Penny 2, które były spokojnie 2-3 lżejsze, ale znowu nie dało się czuć tak tej stabilizacji kostki jak w AW8.

    Nike LeBron X+ za to łączą najlepsze cechy jednych i drugich. 🙂

Read Next

Sliding Sidebar

Kim jestem.

Twórca treści, dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej i kontrastów. Autor bloga kolekcjonerbutow.pl, promował wiele inicjatyw związanych ze światem sneakersów oraz streetwearu. Zakochany w szeroko pojętej rekreacji i sporcie – wychowany na koszykówce. Uwielbia limitowane edycje nie tylko butów. Entuzjasta podróży, książek, patrzę na świat inaczej. Degustuję alkohol, szwędam się po knajpach, piję dobrą kawę i uważam, że nie ma nic cenniejszego niż przeżycia.

Znajdź mnie w social media

Facebook

Newsletter