O Autorze

Twórca i kreator treści – ex (o ile się da) dziennikarz, specjalista d.s. komunikacji społecznej, public relations i marketingu sportowego, media worker, bloger, miłośnik mediów społecznościowych, nowych technologii i sportu. Uważny obserwator świata i zjawisk w nim zachodzących.

Dziennikarz między innymi w  Gazecie Wyborczej i Sport.pl, a także współpracownik MVP Magazyn, Polskikosz.pl. Twórca Kolekcjonerbutow.pl oraz Difens.blox.pl.

Ten ostatni został zaniedbany, ale najpewniej nigdy nie zginie i co jakiś czas będą na nim pojawiały się typowo sportowe teksty.

Dumny ze swojej pracy zawodowej? Tak. Z czego dokładnie?

Z wywiadu z profesorem Simonem Chadwickiem w Gazecie Wyborczej, współpracy z Magdaleną Fularczyk i Julią Michalską-Płotkowiak, brązowymi medalistkami Igrzysk Olimpijskich w Londynie w wioślarstwie, organizacji biur prasowych podczas EuroBasketu 2009 w Polsce i kilku konferencji prasowych. Także z tekstu o wybitnych koszykarskich snajperach, publikacji na temat wieku względnego w sporcie, kontrowersyjnego wywiadu z Jackiem Gadzinowskim przed Euro 2012 i kilku innych rzeczy w tym pracy społecznej w samorządzie studenckim i Akademickim Związku Sportowym czy analiz raportów i wyników badań dla dużych klientów.

Miłośnik NBA 2K, które w Polsce wydaje firma Cenega. Przy okazji edycji NBA 2K14 zamieszany w działania promocyjne związane z grą w klubach Tauron Basket Ligi i częściowo także w mediach.