fbpx

Air Jordan XXXI – reboot marki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Dodaj komentarz

Comment as a guest.

  1. dodanie swoosha, zrobienie kolorystyki bred, wykorzystanie reklamówki banned jako nawiązanie, że 31 to nowe jedynki to wciskanie kitu. poprostu kolejne buty. w innej kolorystyce, gdzie nie będzie swoosha i odniesień do OG niekomu by nie przyszło do głowy że to jakiś remix jedynek. no ale Nike, to Nike, lubi dorobić ideologię.
    31 w bred’zie mi się nie podobają, ale już w jasnej „olimpijskiej” odsłonie TAK!

Read Next

Sliding Sidebar

Kim jestem.

Twórca treści, dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej i kontrastów. Autor bloga kolekcjonerbutow.pl, promował wiele inicjatyw związanych ze światem sneakersów oraz streetwearu. Zakochany w szeroko pojętej rekreacji i sporcie – wychowany na koszykówce. Uwielbia limitowane edycje nie tylko butów. Entuzjasta podróży, książek, patrzę na świat inaczej. Degustuję alkohol, szwędam się po knajpach, piję dobrą kawę i uważam, że nie ma nic cenniejszego niż przeżycia.

Znajdź mnie w social media

Facebook

Newsletter