fbpx

Air Jordan do golfa

But, który widzicie to Player Edition i został zrobiony dla Keegana Bradleya, zawodnika PGA i być może zobaczymy je w turniejach Masters.

air-jordan-11-concord-golf-spike-1
Ale to nie wszystko, bo kultowy model Air Jordan I został przerobiony, dostał podeszwę golfową i pochwalił się nim syn MJ’a Marcus Jordan. Oryginalna kolorystyka Chicago na pewno zrobi robotę na polu golfowym.

Zobacz też: adidas Superstar do golfa

Czy którykolwiek z tych modeli pojawi się kiedykolwiek w sprzedaży? Nie wiadomo, jest to owiane wielką, olbrzymią tajemnicą. Ale być może to, że w końcu widzimy kicksy Jordana do golfa, sportu który MJ przecież kocha, to pewnego rodzaju pokazanie przyszłości i kierunku w jakim rozszerzy się marka?

air-jordan-1-golf-shoe-570x760   air-jordan-1-golf-sneaker

Zobacz też: Kevin Durant oddał swoje buty golfiście

 

Share

Dodaj komentarz

Comment as a guest.

Read Next

Sliding Sidebar

Kim jestem.

Twórca treści, dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej i kontrastów. Autor bloga kolekcjonerbutow.pl, promował wiele inicjatyw związanych ze światem sneakersów oraz streetwearu. Zakochany w szeroko pojętej rekreacji i sporcie – wychowany na koszykówce. Uwielbia limitowane edycje nie tylko butów. Entuzjasta podróży, książek, patrzę na świat inaczej. Degustuję alkohol, szwędam się po knajpach, piję dobrą kawę i uważam, że nie ma nic cenniejszego niż przeżycia.

Znajdź mnie w social media

Facebook

Newsletter