fbpx

adidas z butem z drukarki 3D

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Dodaj komentarz

Comment as a guest.

  1. jestem ciekawy na jakim etapie jest NB z drukowaniem podeszwy. Od 2013 roku drukują podeszwy w technologii 3D dla lekkoatletów (sprinterów) których wspierają. Pytanie czy będzie koleiny niewypał produktowy jak z serią adidas 1, czy sukces jak w przypadku technologii boost. Swoją drogą ciekawe jaka będzie cena detaliczna takiego obuwia, skoro będzie customizowane pod klienta. Podejrzewam, że nie za szybko się pojawi ta opcja w ofercie.

Read Next

Sliding Sidebar

Kim jestem.

Twórca treści, dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej i kontrastów. Autor bloga kolekcjonerbutow.pl, promował wiele inicjatyw związanych ze światem sneakersów oraz streetwearu. Zakochany w szeroko pojętej rekreacji i sporcie – wychowany na koszykówce. Uwielbia limitowane edycje nie tylko butów. Entuzjasta podróży, książek, patrzę na świat inaczej. Degustuję alkohol, szwędam się po knajpach, piję dobrą kawę i uważam, że nie ma nic cenniejszego niż przeżycia.

Znajdź mnie w social media

Facebook

Newsletter