fbpx

6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano [9.03.2018]

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Dodaj komentarz

Comment as a guest.

  1. Proszę o rozwianie wątpliwości, air maxy z wysylkowego sklepu sneakerstore.pl będą na 100% legitne? Jak zawsze przy maxach okropnie się stresuje wyborem. Pozdrawiam! Świetna strona.

  2. Poprawka, chodziło mi o sneakerstudio, w każdym bądź razie ten ze starowislnej w Krakowie, tylko że ja kupilam przez internet i wysyłka była ze Skawiny.

Read Next

Sliding Sidebar

Kim jestem.

Twórca treści, dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej i kontrastów. Autor bloga kolekcjonerbutow.pl, promował wiele inicjatyw związanych ze światem sneakersów oraz streetwearu. Zakochany w szeroko pojętej rekreacji i sporcie – wychowany na koszykówce. Uwielbia limitowane edycje nie tylko butów. Entuzjasta podróży, książek, patrzę na świat inaczej. Degustuję alkohol, szwędam się po knajpach, piję dobrą kawę i uważam, że nie ma nic cenniejszego niż przeżycia.

Znajdź mnie w social media

Facebook

Newsletter