Może czasem warto o czymś innym niż o butach? Wiadomo, że warto! Odwołuję się do serialu i trzech fajnych utworów, które w nich wyszperałem.
Nie wiem czy w Twoje łapki, a w zasadzie przed Twoje oczy, trafił już mini-serial produkcji Netflix – The Get Down, ale jeśli nie to odsyłam do innego tekstu, w którym wspominam o tym właśnie dziele.
Petardą jest też muzyka w serialu, której słucham w kółko. Fajna energia, duża dynamika, coś innego niż to co obecnie w trendach. Ścieżka dźwiękowa jest świetnie dopasowana do samego serialu i jest jego nieodłączną częścią, bez niej nie ma rozkwitu i rozwoju bohaterów ani samej fabuły, serial pokazuje bowiem rozwój kultury hip-hop, a Mylene i Zeke zajmują się muzyk, tak istotną w tej kulturze. Trzy kawałki ze serialu, które chodzą za mną od półtorej miesiąca to Break The Locks, Set Me Free i There But for the Grace of God Go I. Ten ostatni oprócz
Ten utwór w oryginale jest nieco inny. Zobacz, posłuchaj, zrozumiesz 🙂